Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Rzepiński Piknik „CEGIEŁKA DLA IGI” za nami!!!
14 2021

Rzepiński Piknik „CEGIEŁKA DLA IGI” za nami!!!

 
W ubiegłą niedzielę na Placu Ratuszowym w Rzepinie odbył się Rzepiński Piknik „CEGIEŁKA DLA IGI”, podczas którego zbierano fundusze na leczenie 4-letniej Igi, która choruje na SMA.
 
Piknik został zorganizowany przez: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Słoneczko”, Parafialny Zespół Caritas, Szkolne Koło Caritas oraz Ekipę IGI. Gmina Rzepin również włączyła się aktywnie w organizację imprezy, z czego bardzo się cieszymy, bo organizatorom udało się zebrać aż 20 001,63 zł (zbiórka złomu – 2 000,00 zł, sprzedaż fantów, ciast i pozostałych – 18 001,36 zł).
 
Do inicjatywy przyłączył się także Burmistrz Rzepina, który pojawił się na placu przed urzędem i zachęcał wszystkich zebranych do wrzucania do puszek jak największych datków na leczenie Igi.
 
Organizatorzy pikniku dziękują z całego serca wszystkim, którzy w tym dniu przyszli i zasilili konto małej Księżniczki Iguni.
 
Zadowolenia nie kryła pani Elżbieta Pych – Prezes Stowarzyszenia „Słoneczko”: „Kochani, wszystkie cegiełki zostały sprzedane!!! Nawet przed czasem, bo już koło południa zabrakło nie tylko losów, ale też ciasta! A blaszek z ciastami było przeszło 50 szt. WIELKIE DZIĘKI! Dziękuję wszystkim darczyńcom i mieszkańcom Gminy Rzepin, ale i nie tylko, którzy zasiliły konto Iguni.”
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook