• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych w Nowej Soli
10 2020

Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych w Nowej Soli

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, który działa w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, we współpracy z Departamentem Infrastruktury Społecznej, zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 10 lutego 2020 r. w Nowej Soli.
 
O spotkaniu
Spotkanie skierowane jest do organizacji pozarządowych oraz innych organizacji pożytku publicznego.
Podczas spotkania przekażemy informacje dotyczące możliwości wsparcia działań realizowanych przez organizacje pozarządowe zarówno z funduszy europejskich, jak i krajowych. Omówimy warunki przyznania wsparcia, wskażemy dokumenty i dedykowane strony internetowe. Ponadto spotkanie z przedstawicielami NGO dotyczyć będzie obsługi Generatora eNGO, wykorzystywanego do pisania wniosków w ramach otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez Samorząd Województwa Lubuskiego
 
Spotkanie odbędzie się:
10 lutego 2020 r. w godzinach 13:00 – 15:30 w Starostwie Powiatowym w Nowej Soli, ul. Moniuszki 3 (Ratusz), 67-100 Nowa Sól.
 
Więcej informacji
Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza "weź udział". Na zgłoszenia czekamy do 9 lutego 2020 r. 
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze pod numerami telefonów: 68 4565-535; -499; -488; -480; -454.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją