Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Dominika z kolejnym medalem mistrzostw Polski!
21 2022

Dominika z kolejnym medalem mistrzostw Polski!

 
 
Dominika Podhajecka z Centralnym Klubem Tenisowym Grodzisk Mazowiecki (na wypożyczeniu z GKT Smecz Górzyca) zdobyła brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetek (U16) w Gdańsku!
Ze względu na rozstawienie (nr 3) Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki miał wolną pierwszą rundę i czekał na rozstrzygnięcie meczu KS Górnik Bytom - TS IDEA Sport Toruń. Lepsze okazały się tenisistki z Torunia (4:2). Wszystkie mecze rozgrywane w mistrzostwach w formule - 2 deble i 4 single.
W ćwierćfinale zespół Dominiki pokonał pewnie torunianki 5:1.
W półfinale na drodze ekipy z Kozerek stanęły tenisistki z KT GAT Gdańsk A, jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w ostatnim czasie, rozstawiona w mistrzostwach z nr 1. Po bardzo ciekawym i zaciętym meczu (2:4) to gospodynie cieszyły się z awansu do finału i ostatecznie z tytułu Drużynowych Mistrzyń Polski U16.
Zawodniczkom z Grodziska nie udało się obronić tytułu sprzed roku i pozostała walka o brązowy medal.
W drugim półfinale pomiędzy Cabańskie Centrum Sportu Chrzanów, a BKT Advantage Bielsko-Biała (nr 2) o zwycięstwie przy stanie meczu 3:3 decydował lepszy bilans wygranych setów na korzyść  bielszczanek.
W meczu o trzecie miejsce Dominika i koleżanki pokonały (4:2) tenisistki z Chrzanowa zdobywając brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski U16.
Dominika w singlowym meczu o brąz wygrała 6:2, 6:2 z Anną Kmiecik. W grze podwójnej lubuszanka w parze z Barbarą Straszewską pokonały (3:6, 6:4, 10:8) parę Maja Wróbel - Anna Kmiecik.
Skład Centralnego Klubu Tenisowego Grodzisk Mazowiecki:
Laura Samsonova;
Barbara Straszewska;
Dominika Podhajecka;
Amelia Drozd;
Monika Szałek;
Kapitan - Jakub Ulczyński.
Dziękujemy za zaufanie, wzorową i owocna współpracę właścicielom najlepszej Akademii tenisowej w Polsce Państwu Dianie i Jarosławowi Lewandowskim oraz Dyrektorowi Sportowemu Panu Krzysztofowi Puna. Dziękujemy również całemu sztabowi trenerskiemu, a w szczególności opiekunowi Dominiki Jakubowi Ulczyńskiemu.