Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

06.10.2022

„SŁONECZKO” na historyczno- przyrodniczym szlaku Gminy Rzepin

 
 
„SŁONECZKO” na historyczno- przyrodniczym szlaku Gminy Rzepin”
To tytuł kolejnego już w tym roku projektu realizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „SŁONECZKO” w Rzepinie. Projekt był dofinansowany przez Gminę Rzepin w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Prowadzenie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie Gminy Rzepin w 2022 roku" i został objęty honorowym patronatem Burmistrza Rzepina Pana Sławomira Dudzisa.
 
4 października br. uczestnicy projektu spotkali się w Nowym Młynie, gdzie nastąpiło uroczyste zakończenie realizacji zadnia. Podczas prezentacj zdjęć, trochę historii o miejscach, które były inspiracją do jego realizacji przekazała Pani Rena Pigan, a o wspaniałych walorach przyrodniczych Puszczy Rzepińskiej i Bobrowym Szlaku oraz naszym sztandarowym pomniku przyrody Dębie Szypułkowym „PIAST” opowiadała uczestnikom projektu Pani Ania z Nadleśnictwa Rzepin.
 
Efektem końcowym projektu są kalendarze na 2023 r. z udziałem członków Stowarzyszenia SŁONECZKO, do którego piękne fotografie wykonała Pani Kamila Kozłowska – Fotograf.
 
W projekcie brało udział 87 członków Stowarzyszenia.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Wtyczka Facebook