Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Za nami IV Bieg św. Huberta w Puszczy Rzepińskiej!!!
25 Październik 2021

Za nami IV Bieg św. Huberta w Puszczy Rzepińskiej!!!

 
Za nami IV Bieg św. Huberta w Puszczy Rzepińskiej!! Były emocje, rywalizacja i wspólna zabawa!!
 
Bieg Hubertowski już na stałe wpisał się w kalendarz imprez gminnych, z roku na rok ciesząc się dużą popularnością i frekwencją wśród uczestników, zarówno dorosłych, jak i dzieci.
 
W tegorocznym biegu głównym udział wzięło ponad 200 osób. Trasa biegła przez Starościn oraz Rzepin, a do pokonania był dystans 10 km. Na wszystkich, którzy ukończyli bieg czekał ciepły posiłek regeneracyjny, a dla zwycięzców były przygotowane atrakcyjne nagrody finansowe oraz rzeczowe.
Zanim odbył się bieg główny, dla najmłodszych przygotowany został bieg z przeszkodami, w którym rywalizowały dzieci w różnych kategoriach wiekowych.
 
Jako, że nie samym sportem człowiek żyje, można było także smacznie zjeść, gdyż o ciepły i słodki poczęstunek zadbali członkowie Stowarzyszenia „Słoneczko” w Rzepinie, Parafialny Zespół „Caritas” oraz Sołectwo Starościn. A dla spragnionych relaksu przygotowana została dodatkowa atrakcja – każdy uczestnik miał możliwość skorzystania z sauny.
 
Organizatorami „IV Biegu św. Huberta w Puszczy Rzepińskiej” byli: Gmina Rzepin, Technikum Leśne w Starościnie, Nadleśnictwo Rzepin oraz Parafia p.w. NSPJ w Rzepinie.
 
Dziękujemy wszystkim partnerom i sponsorom imprezy: Stowarzyszeniu Kultury Fizycznej Omega, Magdalenie i Jakubowi Cieślak, MDK Rzepin, firmie Farys, Bloomines Polska sp. z o.o. oraz Steinpol Central Services.
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook