Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Miejska Biblioteka Publiczna w Rzepinie informuje!
08 2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Rzepinie informuje!

Szanowni Czytelnicy!
Po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną oraz Organizatorem, zgodnie z wytycznymi dla funkcjonowania bibliotek w trakcie epidemii wydanymi przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z GIS z dnia 28.04.2020 r.,informujemy o wznowieniu działalności biblioteki w Rzepinie i filii bibliotecznej w Kowalowie na zmienionych zasadach od dnia 11 maja 2020 r.
  1. MBP w Rzepinie:we wszystkie dni robocze z wyłączeniem środy, w godzinach od 10:00 do 14:00będzie możliwe zwracanie i wypożyczanie książek zamówionych przez czytelników online w e-katalogu na www.szukamksiazki.pl (do rejestracji potrzebny jest nr karty bibliotecznej), telefonicznie (od 9:00 do 15:00- tel. 957596158 lub 697494247), a także poprzez wiadomość przesłaną na adres e-mail biblioteka~@~rzepin~.~org.
  2. Filia biblioteczna w Kowalowie:we wtorki, środy i czwartki w godzinach od 9:00 do 15:00 będzie możliwe zwracanie i wypożyczanie książek zamówionych przez czytelników online w e-katalogu na www.szukamksiazki.pl (do rejestracji potrzebny jest nr karty bibliotecznej), telefonicznie (95 7599317), a także poprzez wiadomość przesłaną na adres e-mail biblioteka~@~rzepin~.~org.
  3. Zwrócone książki trafią na 3 dni do kwarantanny.
  4. Książki odbiera i wyszukuje tylko bibliotekarz- czytelnicy nie mają dostępu do regałów.
  5. Czytelnicy przychodzący do biblioteki zobowiązani są do posiadania własnych maseczek ochronnych.
  6. Czytelnicy zobowiązani są do przestrzegania ogólnie przyjętych zasad bezpieczeństwa, w tym zachowania należytego dystansu.
  7. Stół do obsługi czytelników będzie każdorazowo dezynfekowany po obsłudze czytelnika.


W miarę rozwoju sytuacji powyższe zasady mogą zostać zmieniane.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook