Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „SŁONECZKO” w Rzepinie

25.05.2023

Walne zebranie „SŁONECZKA”

 
23 maja 2023 r. odbyło się Walne Zgromadzenie (Sprawozdawcze) członków Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „SŁONECZKO” w Rzepinie.
Frekwencja dopisała, nie było niespodzianek. Członkowie Stowarzyszenia po wysłuchaniu sprawozdania merytorycznego i finansowego udzielili absolutorium Zarządowi „SŁONECZKA”. Prezesem po raz kolejny na następną kadencję została wybrana Pani Elżbieta Pych.
Zarząd Stowarzyszenia dziękuje wszystkim członkom Stowarzyszenia za tak liczne przybycie i zaufanie,
10.09.2020

Stowarzyszenie SŁONECZKO cały czas ”Tworzy”

Warsztaty garncarskie to kontynuacja realizacji projektu pn. “TworzyMY w Rzepinie”  dofinansowanego przez Gminę Rzepin w ramach zadania publicznego „Prowadzenie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie Gminy Rzepin w 2020 r.".
Podczas zajęć uczestnicy warsztatów na kole garncarskim własnoręcznie wykonali miseczki i wazoniki z gliny. Po wypaleniu w piecu każdy z uczestników  zajął się szkliwieniem swojego dzieła, następnie  pięknie oszklone miseczki z powrotem wróciły do  pieca. A oto efekt końcowy. Wszystkie są naprawdę piękne! Członkowie Stowarzyszenia „Słoneczko” dziękują Pani Ani za wspólnie spędzony czas.
Wtyczka Facebook